Wyposażenie spa: 9 niezbędnych narzędzi dla Twojego obiektu

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Estetyka
  3. Wyposażenie spa: 9 narzędzi, na które nie możesz sobie pozwolić ...

Jeśli jesteś w trakcie otwierania własnego spa, prawdopodobnie stoisz przed trudnym zadaniem zakupu produktów potrzebnych do otwarcia obiektu. Czasami decyzja o tym, co kupić, może być przytłaczającym procesem, ponieważ istnieje wiele różnych produktów i dostawców, co sprawia, że mamy wątpliwości, co jest niezbędne, a co nie w spa.

W każdym razie, gdy masz już pomieszczenia, w których będzie działać Twoja spa, ważne jest, abyś mógł z wyprzedzeniem zaplanować zakup niezbędnych produktów. Różnorodność i rodzaj produktów i urządzeń, które będą potrzebne w Twoim spa, będzie się różnić w zależności od Twojej propozycji wartości i oferty usług, istnieje jednak kilka narzędzi, które są niezbędne w każdym spa. Aby jak najbardziej ułatwić ten proces, Poniżej znajduje się lista tych elementów lub produktów, których nie może zabraknąć w Twoim spa.

Łóżka do masażu

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia spa są łóżka do masażu, zarówno hydrauliczne, jak i tradycyjne. Łóżka do masażu są bardzo uniwersalne i pozwoli Ci na masaże lecznicze, masaże relaksacyjne, masaże twarzy, masaże odchudzające... I wiele innych opcji, z którymi można dzięki którym możesz wzbogacić ofertę swojego spa!

Najwyższej klasy łóżka do masażu mogą być nieco droższe, ale jest to inwestycja, która z pewnością się opłaci.

Olejki do masażu

Olejki do masażu są niezbędne w każdym ośrodku spa. Podobnie jak łóżko do masażu, olejki są niezbędne do wykonania dobrego masażu. Rodzaj oleju może być różny, w zależności od upodobań klientów i profesjonalisty, który pracuje, dlatego zalecamy, aby w ramach wyposażenia spa, które powinieneś kupić, niewielki wybór najczęściej używanych olejków, abyś mógł zacząć od tego miejsca..

Świece dekoracyjne i świece zapachowe

Świece to kolejny z najczęściej stosowanych materiałów do spa w tego typu działalności. Mogą one pełnić funkcję dekoracyjną lub dodatkową, jako część zabiegu estetycznego.. Na przykład świece dekoracyjne do gabinetów zabiegowych to idealny wybór; z drugiej strony świece zapachowe sprawdzą się w poczekalniach, ponieważ sprawią, że atmosfera stanie się przyjemniejsza, a klient będzie miał lepsze wrażenia.

Materiał do codziennego użytku

Zastosowanie ręczniki, szlafroki, sandały lub wkładki jednorazowe jest bardzo powszechne w uzdrowiskach. Biorąc pod uwagę, że każdy klient używa co najmniej jednego ręcznika i jednego szlafroka, należy zakupić wystarczającą ilość materiałów codziennego użytku, aby zaspokoić zapotrzebowanie i nie zabrakło czystych części zamiennych. i nie zabraknie czystych części zamiennych tych elementów.

Zaleca się, aby w miarę możliwości wybrać ten materiał w kolorze pasującym do wystroju wnętrza firmy. W ten sposób stworzysz o wiele przyjemniejszą i bardziej profesjonalną atmosferę. Elementarne znaczenie mają także materiały: należy wybrać ręczniki, szlafroki i sandały najlepszej jakości, jaką można uzyskać w ramach posiadanego budżetu.

Meble do przechowywania

Masz problem z przechowywaniem wyposażenia spa? Idealnym rozwiązaniem jest inwestowanie w meble. Tego typu meble pozwolą Ci uporządkować i przechowywać w jednym miejscu niezbędne elementy wyposażenia spa. Można wybrać szuflady, meble lub półkiWszystko zależy od potrzebnej przestrzeni, estetyki pomieszczeń i oczywiście budżetu. Postaraj się, aby wybrane meble pasowały do wystroju wnętrza lokalu.

Olejki eteryczne

Strona aromaterapia to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością. Aby móc oferować ją w swoim spa, należy mają olejki eteryczne o różnych zapachach i do różnych celów. Do wyboru jest wiele opcji, ale zalecamy zacząć od co najmniej 5 różnych zapachów do sesji aromaterapii.

Dyfuzor olejków

Dyfuzor zapachowy to kolejne niezastąpione narzędzie do aromaterapii. Na rynku jest wiele rodzajów dyfuzorów, ale obecnie polecamy dyfuzory elektryczne polecamy te elektryczne, które nie wymagają ogniaSą one o wiele bardziej praktyczne i bezpieczniejsze dla pomieszczeń. Można znaleźć różne rozmiary, przy czym różna jest ilość wody, jaką każdy z nich może pomieścić, a im więcej wody pomieści, tym dłużej będzie działał. Im więcej wody może pomieścić, tym dłużej będzie działać.

Narzędzia do zabiegów na twarz

Jedną z najbardziej popularnych usług w uzdrowiskach są zabiegi na twarzZ tego powodu należy wziąć pod uwagę narzędzia, które będą potrzebne pracownikom podczas wykonywania zabiegów na twarz. Do najpopularniejszych narzędzi należą m.in. pojemniki, szczotki, pędzle czy pincety.

Kabina do dezynfekcji

Utrzymanie higieny musi być jednym z naszych głównych celów w naszych obiektach, dlatego tak ważne jest, aby zainwestować w kabinę dezynfekcyjną. Zainwestowanie w kabinę dezynfekcyjną jest sprawą najwyższej wagi.. Konieczne jest, aby po każdym zabiegu specjaliści z uzdrowiska Narzędzia, których używali, należy umieścić z powrotem w kabinie, aby zapewnić ich czystość dla następnego klienta.

Oto lista wyposażenia spa, o której należy pamiętać przy zakupie niezbędnego sprzętu do spa. Pamiętaj, że każdy zakup to inwestycja mająca na celu wzmocnienie Twojej oferty wartości i zapewnienie jak najlepszej obsługi przyszłym klientom.

Powiązane artykuły:

  1. Rodzaje i wzory mebli do salonów kosmetycznych
  2. Nazwy salonów piękności: jak je wybrać?
  3. Projekty salonów piękności: przykłady i wskazówki

Story Page