10 najlepszych aplikacji dla estetyki

 

W dzisiejszej erze cyfrowej aplikacje mobilne zrewolucjonizowały sposób, w jaki podchodzimy do różnych aspektów naszego życia, a higiena osobista i uroda nie są wyjątkiem.

hbspt.cta._relativeUrls=true;hbspt.cta.load(2356021, '6787758e-5c9d-4c20-8f80-6c7f14213f4c', {"useNewLoader":"true","region":"na1"});

Od zarządzania wizytami w salonie po znajdowanie wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry, aplikacje kosmetyczne pomagają ludziom czuć się i wyglądać lepiej niż kiedykolwiek. W tym artykule omówimy niektóre z najlepszych dostępnych aplikacji dla estetyki lub tematów związanych z urodą.

Najlepsze aplikacje dla estetyki

AgendaPro

AgendaPro to aplikacja do umawiania wizyt estetycznych, ale ma ponad 30 narzędzi, które pomagają w zarządzaniu centrum estetycznym lub salonem kosmetycznym.

Wśród jej funkcji można znaleźć następujące:

 • Planowanie online 24/7: pozwala klientom łatwo rezerwować wizyty online, ułatwiając zarządzanie harmonogramami i unikanie połączeń telefonicznych.
 • Zarządzanie klientami: Przechowywanie informacji o klientach, takich jak dane kontaktowe, preferencje, historia usług i poprzednie zakupy.
 • Kalendarz: Zapewnia przegląd harmonogramu salonu i każdego specjalisty, ułatwiając planowanie i śledzenie spotkań.
 • Zarządzanie pracownikami: Pomaga przypisywać wizyty do stylistów lub terapeutów i śledzić wydajność pracowników. Automatyzuje również obliczanie prowizji.
 • Przypomnienia i powiadomienia: Automatyczne wysyłanie przypomnień o spotkaniach do klientów za pośrednictwem wiadomości SMS, WhatsApp lub e-mail.
 • Zarządzanie zapasami: Ułatwia śledzenie produktów i materiałów używanych podczas zabiegów.
 • Przetwarzanie płatności: Niektóre aplikacje pozwalają na przetwarzanie płatności online lub w salonie, usprawniając proces płatności.
 • Raportowanie i analityka: dostarczanie raportów dotyczących przychodów, harmonogramów i innych kluczowych wskaźników do podejmowania decyzji biznesowych.
 • Marketing i promocje: Może obejmować narzędzia do tworzenia kampanii marketingowych, wysyłania promocyjnych wiadomości e-mail i zarządzania programami lojalnościowymi dla klientów.
 • Bezpieczeństwo i prywatność: Zapewnienie bezpieczeństwa danych i transakcji klientów.

Flowww

Jest to aplikacja do zarządzania specjalnie dostosowana do urządzeń mobilnych i tabletów, która zapewnia:

 • Elastyczność w organizowaniu agendy.
 • Rejestrowanie nowych klientów,
 • Zarządzaj ich danymi, planuj spotkania, a nawet zatwierdzaj je bezpośrednio ze stoiska.

Spruce

Spruce koncentruje się na pielęgnacji skóry. Jej głównym celem jest umawianie wizyt dermatologicznych za pośrednictwem smartfonów.

 • Użytkownicy mogą wybierać spośród szerokiej gamy certyfikowanych dermatologów i komunikować im swój problem za pośrednictwem aplikacji.
 • Udostępniają swoje warunki, informacje i odpowiednie zdjęcia.
 • W ciągu 24 godzin od przesłania zapytania wraz ze zdjęciem, pacjent otrzyma spersonalizowany plan opieki wraz z niezbędnymi zaleceniami.

COSMETIFIQUE

Cosmetifique to aplikacja zaprojektowana w celu organizowania i klasyfikowania produktów kosmetycznych oraz dostarczania informacji o bezpieczeństwie w oparciu o ich składniki.

 1. Wystarczy wpisać nazwę produktu lub jego składników, aby uzyskać klasyfikację opartą na Międzynarodowej Nomenklaturze Składników Kosmetycznych (INCI).
 2. Jeśli zobaczysz zielone kółko, oznacza to, że produkt jest uważany za "nieszkodliwy".
 3. Żółte kółko oznacza, że jest on "lekko szkodliwy".
 4. Czerwony oznacza, że jest "bardzo szkodliwy". Obecnie.

Cosmetifique jest dostępna wyłącznie dla urządzeń z systemem iOS.

LITE

Lite to aplikacja w formie symulatora chirurgii plastycznej.

Za pomocą zwykłego zdjęcia można w niej przekształcić dowolną część ciała danej osoby, niezależnie od tego, czy chodzi o powiększenie piersi, zmniejszenie pośladków, modyfikację nosa, podbródka i inne. Można go używać w celach rozrywkowych lub jako narzędzia wspomagającego podejmowanie decyzji dotyczących prawdziwych zabiegów chirurgii plastycznej.

RECENZJA PRODUKTÓW KOSMETYCZNYCH

Przed lub po zakupie produktu kosmetycznego możesz uzyskać dostęp do Beauty Products Review, aplikacji, która pozwala oceniać i oceniać produkty.

Aplikacja posiada bazę ponad 45 000 produktów kosmetycznych, co pozwala na zapoznanie się z opiniami innych użytkowników przed podjęciem decyzji o zakupie.

BEAUTY ALERT

Aplikacja Beauty Alert pomaga przestrzegać ważnego aspektu rutynowej pielęgnacji skóry: unikania stosowania przeterminowanych produktów kosmetycznych.

 • Wystarczy wprowadzić datę otwarcia produktu, a aplikacja powiadomi Cię, gdy nadejdzie czas, aby go wyrzucić i wymienić, zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo Twoich produktów.

APLIKACJA BEAUTIFIED

Beautified App specjalizuje się w oferowaniu usług kosmetycznych "last minute". Niezależnie od tego, czy potrzebujesz masażu twarzy, manicure czy depilacji woskiem, ta aplikacja pozwala zaplanować wizytę tego samego dnia i znaleźć najbliższy salon kosmetyczny, który odpowiada Twoim potrzebom.

 

 

CONNECTED HAIRCUT

CONNECTED HAIRCUT pozwala użytkownikom wybrać kolejną fryzurę z pewnością i precyzją. To wyjątkowe urządzenie pozwala profesjonalistom z salonów oferować spersonalizowane rekomendacje swoim klientom.

 1. Działanie jest proste: klient siada przed lustrem podłączonym do aplikacji, zakłada opaskę na głowę i w ciągu kilku sekund przeprowadzana jest szczegółowa analiza morfologiczna jego twarzy.
 2. Analiza ta zapewnia dopasowane opcje strzyżenia, zapewniając klientowi styl, który w wyjątkowy sposób podkreśla jego urodę.
 3. Aplikacja ta pozwala klientom dzielić się swoimi nowymi fryzurami lub stylizacjami w mediach społecznościowych, prezentując ich wygląd i prosząc o opinie i komentarze od znajomych i obserwujących online.

 

 

BUCMI

 • Umożliwia użytkownikom rezerwowanie wizyt 24/7 z komputera lub urządzenia mobilnego.
 • Platforma zarządza prowizją w wysokości 12% + VAT za sprzedaną usługę.
 • Oferuje spersonalizowane profile, kampanie reklamowe i narzędzia do zarządzania firmą.

Aplikacja estetyczna: doskonały sprzymierzeniec

 

 

 

 

 

 

 

 

Krótko mówiąc, aplikacje kosmetyczne zmieniają sposób, w jaki prowadzimy biznes i podchodzimy do pielęgnacji ciała i urody. Niezależnie od tego, czy chodzi o planowanie wizyt w salonie, eksperymentowanie z wirtualnym makijażem czy śledzenie stanu zdrowia skóry, aplikacje te oferują narzędzia i zasoby, które pomogą Ci czuć się i wyglądać jak najlepiej.

Pobierz niektóre z tych aplikacji i dowiedz się, jak mogą one poprawić Twoją urodę i rutynę samoopieki!

hbspt.cta._relativeUrls=true;hbspt.cta.load(2356021, '5311b71c-b555-49f4-a7b7-660052492ce7', {"useNewLoader":"true","region":"na1"});

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Story Page