Najzabawniejsze świąteczne dekoracje, które muszą znaleźć się w Twoim salonie

Wszyscy wiemy, że okres świąteczny to najbardziej magiczny czas w roku - ludzie w pośpiechu robią zakupy na ostatnią chwilę, wymieniają serdeczne życzenia z przyjaciółmi i rodziną, a przede wszystkim rezerwują wizyty w ulubionych salonach kosmetycznych. W końcu kto nie chciałby wyglądać olśniewająco w dobrym towarzystwie?

Dla salonów, Boże Narodzenie i okres świąteczny to mnóstwo rezerwacji, radosnych klientów i spory zysk - zwłaszcza, jeśli salon wygląda odpowiednio. Pięknie udekorowany salon przyciąga uwagę większości przechodniów, co daje Ci jeszcze więcej powodów, aby zamienić zwykły wystrój na bardziej świąteczny! Oto kilka sprawdzonych sposobów na zorganizowanie radosnego, świątecznego salonu fryzjerskiego!

Muzyka świąteczna i świece zapachowe, o mój Boże!

Czym jest Boże Narodzenie w salonie bez świątecznej muzyki i zapachu piernika? Odtwórz swoje ulubione, klasyczne świąteczne utwory, które są idealne do wprowadzania klientów w świąteczny nastrój. Nie zapominaj, że klienci, którzy zdecydowali się na jeden z Twoich zabiegów, chcą nie tylko wyglądać olśniewająco, ale także czuć się zrelaksowani. Zapalenie świec zapachowych sprawi, że Twój salon przesiąknie domową, ciepłą atmosferą, która udzieli się klientom zaraz po przekroczeniu drzwi wejściowych.

Darmowe prezenty dla klientów

W Twoim salonie, każdy zadowolony klient trafia na listę miłych, dlatego musisz go odpowiednio obdarować! Ponieważ jest to czas dawania prezentów, stwórz torby prezentowe i wypełnij je smakołykami z Twoich produktów i świątecznymi słodyczami, które klienci pokochają, a jednocześnie będą czerpać z tego korzyści! Pogrupuj produkty detaliczne i próbki kosmetyków w zabawne, świąteczne torebki i nie zapomnij ich zapakować! Celem tej akcji jest zachęcenie klientów do zrobienia sobie przerwy od świątecznych zakupów i odwiedzenia Twojego salonu w celu odebrania darmowego prezentu. Podziel się swoją kampanią na portalach społecznościowych, aby każdy mógł ją zobaczyć, lub jeszcze lepiej, wyślij wiadomość bezpośrednio do klientów z pomocą Versum. System pozwala Ci wybrać wszystkich lub wybrać grupę klientów, do których chcesz dotrzeć i za pomocą jednego kliknięcia wysłać wiadomość do właściwej grupy odbiorców!

Wskazówka: wypełniając torby z upominkami niektórymi z Twoich produktów detalicznych, pozbywasz się z półek swojego salonu produktów, które nie sprzedają się tak dobrze jak inne.

Zaoferuj świąteczne nagrody

Jeśli aktywowałeś swój program lojalnościowy Versum, spróbuj czegoś nowego, co klienci docenią, a Twój biznes na tym skorzysta! Program lojalnościowy nagradza klientów pewną liczbą punktów za ich zakupy, polecenia i opinie, które zostawiają w salonie. Dzięki tym punktom mogą oni wybrać jedną z nagród, które zapewniasz. Z okazji zbliżających się świąt, stwórz kuszącą ofertę, której klienci nie będą mogli się oprzeć! Daj każdemu nowemu klientowi powitalną paczkę z punktami za przystąpienie do programu, pakiet pielęgnacyjny lub darmowy zabieg. Nagrody powinny również oddawać ducha sezonu, więc upewnij się, że w pakiecie znajdują się fantazyjne wstążki lub pierniczki, a zabiegi na włosy zawierają zieleń, czerwień i mnóstwo brokatu! Z pomocą programu lojalnościowego, przywiązanie klientów do Twojego salonu to bułka z masłem. W sezonie świątecznym klienci są bardziej skłonni do próbowania nowych rzeczy i z większym prawdopodobieństwem staną się Twoimi stałymi bywalcami!

Wspaniałe stanowiska pracy!

Podczas gdy klient opiera głowę w jednej z umywalek, utrzymaj go w świątecznym nastroju dzięki żywym dekoracjom na stanowiskach pracy! Umieść światełka na swoim wózku, wstążki na pokrywkach butelek z produktami i nie zapomnij o swoim lustrze!

Istnieje wiele wspaniałych pomysłów na jak udekorować lustro w salonie kosmetycznym na Boże Narodzenie - Możesz dodać naklejkę z poroża renifera, z którą klientki będą miały frajdę robiąc sobie selfie, lub powiesić piękną świąteczną rafę wzdłuż krawędzi lustra i dołączyć do niej bombki lub światełka! Dodatkowo, jeśli masz stację selfie w swoim salonie fryzjerskim, nadaj jej również świąteczny charakter! Jest to idealne miejsce do promowania salonu w mediach społecznościowych - zamiast płacić za drogie reklamy świąteczne, zachęć klientów do dzielenia się swoimi zdjęciami zrobionymi w salonie na portalach społecznościowych. Poproś ich o oznaczenie fanpage'a Twojego salonu, co zwiększy świadomość marki Twojego biznesu!

Dekoracje okien!

Kiedy potencjalni klienci przechodzą obok Twojego salonu, mogą zaglądać do niego przez okna - dlaczego więc nie dać im czegoś świątecznego do oglądania? Postaw w oknach dziadki do orzechów, powieś bombki i włącz świąteczne światełka. Dzięki temu Twój salon fryzjerski zyska magiczny wygląd zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz! Możesz również rozważyć zainwestowanie w dekoracje okienne o tematyce świątecznej, takie jak naklejki i śnieg w puszce (jeśli doświadczasz ciepłej pory roku). Z takimi domowymi, przyjaznymi dekoracjami, ludzie, którzy przechodzą obok Twojej firmy będą bardziej skuszeni, aby wejść do środka.

Co najważniejsze, przechodnie muszą zobaczyć Twoją ozdobną i zapierającą dech w piersiach choinkę! Twój choinka do salonu fryzjerskiego powinna być gwiazdą pokazu - upewnij się, że jest ozdobiona pięknymi bombkami, pięknymi światłami i szeregiem starannie zapakowanych prezentów w bazie. Dla ostatecznego dotyku, upewnij się, aby zakończyć go z błyszczącą jasną gwiazdą!

Idealny prezent i świąteczne wydarzenie!

Jaki jest lepszy sposób na to, aby klienci tłumnie przekraczali drzwi Twojego salonu, niż zorganizowanie świątecznego przyjęcia? Każdy szuka idealnego prezentu dla swoich przyjaciół i bliskich, więc dlaczego nie dać im okazji do wygrania jednego? Jeśli zdecydujesz się na zorganizowanie akcji rozdawniczej, upewnij się, że nagroda jest taka, która przyciąga uwagę. Zaoferuj świąteczne nagrody, takie jak zimowy niebieski balayage, świąteczny zabieg keratynowy i inne!

Połącz rozdanie nagród ze wspaniałym świątecznym wydarzeniem organizowanym przez Twój salon - zapewnij ciepłe napoje, przekąski i świąteczne piosenki w trakcie odtwarzania! Gdy tylko pierwsi klienci przekroczą próg Twojego salonu, masz doskonałą okazję, aby ich poznać, oprowadzić po Twojej firmie, usługach i przedstawić im personel. Traktując ich jak gości w swoim salonie, uczestnicy najprawdopodobniej powrócą jako klienci po imprezie! Zachęć ich do pozostawienia swoich danych kontaktowych i wspomnij, że regularnie wysyłasz zniżki do klientów.

Po wydarzeniu wyślij wiadomość z podziękowaniami przez Versum do wszystkich osób, które uczestniczyły w wydarzeniu i zachęć ich do ponownych odwiedzin. Po dodaniu ich do Twojej bazy danych, wysyłanie kuszących kampanii promocyjnych z pomocą Twojego konta w Versum stanie się dziecinnie proste!

Spraw, aby Święta były magiczne z pomocą Versum!

Wypróbuj Versum za darmo

[Total: 5 Średnia: 5/5]

Spis treści.

  • Wakacyjna muzyka i świece zapachowe, o mój Boże!
  • Darmowe prezenty dla klientów
  • Zaoferuj świąteczne nagrody
  • Wspaniałe miejsca pracy!
  • Dekoracje okien!
  • Idealny giveaway i świąteczny event!
Zapisz się do newslettera Politykę prywatności możesz przeczytać tutaj.

Story Page