Słynni fryzjerzy z całego świata: poznaj ich

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Salony fryzjerskie
  3. Słynni fryzjerzy z całego świata: poznaj ich

Strzyżenie i pielęgnacja wykonywane w barbershopach stały się ostatnio formą sztuki i ekspresji wśród fryzjerów. Wielu z nich korzysta z mediów społecznościowych, aby zaprezentować swoją pracę i zdobyć zwolenników, w tym sławne osoby, takie jak piosenkarze i aktorzy.

Nawet celebryci muszą odwiedzać fryzjerów. Wielu z nich woli, by osobisty stylista odwiedzał ich w domu, innych natomiast zauważono w salonach fryzjerskich, gdzie znajdują się ich ulubieni fryzjerzy.

Dzięki tym sławom powstało wielu znanych fryzjerów, których praca jest naprawdę niesamowita. Zyskały one dużą popularność, poszerzając grono swoich klientów i zyskując zwolenników z całego świata, którzy chcieliby poddać się metamorfozie pod okiem tych profesjonalistów.

Poniżej znajdziesz informacje o najsłynniejszych fryzjerach na świecie i ich siedzibach, a także o niektórych specjalistach zajmujących się leczeniem znanych artystów współczesnej muzyki latynoskiej, którym udało się stworzyć niepowtarzalną estetykę, która rozprzestrzeniła się na cały świat.

Słynni fryzjerzy z całego świata

Na całym świecie istnieje wiele salonów fryzjerskich, w których pracują fryzjerzy-gwiazdy, którzy zdobyli sławę. W Stanach Zjednoczonych istnieje niezliczona liczba fryzjerów, których odwiedzają znane osobistości.

Wśród fryzjerów gwiazd w Nowym Jorku jest pan Bee Wiseman. Jest uważany za najlepszego fryzjera w kraju, leczy takie sławy, jak Drake i Adrien Brody. W Los Angeles wyróżniają się inni fryzjerzy, tacy jak Rob the Original i Arod the Barber.

W Europie Bertus i Leen, twórcy sieci Schorem, zyskali dużą popularność dzięki swoim barbershopom. Koncentrują się oni na stylach rock'n'rollowych z lat 70. i są czasami nazywani" królami starej szkoły barberingu" .

W Europie jest wiele miast, w których fryzjerstwo od dziesięcioleci stanowi część codziennego życia mężczyzn. W Mediolanie, we Włoszech, znajduje się salon fryzjerski znanego Romano Bridy, który stał się sławny dzięki stylowi swojego klasycznego salonu fryzjerskiego. Bullfrog Modern Electric Barber to miejsce, w którym klasyczne praktyki z lat 20. XX wieku krzyżują się z nowoczesnymi metodami, co zyskało popularność w 2013 roku.

Inni słynni fryzjerzy w stolicy Rosji to Mark Kultura, Mayakovskaya i Tverskaya. Wszyscy trzej są pracownikami prestiżowego Chop Chop w Moskwie, barber shopu tylko dla mężczyzn, gdzie zapewniają relaks i porady, jak dbać o wygląd zewnętrzny.

Anglik Dan Gregory jest uważany za najlepszego fryzjera na świecie. Pracuje w branży od 14 roku życia, co pozwoliło mu na stylizację wielu gwiazd, takich jak Daniel Radcliffe, który jest jednym z jego stałych klientów. Anglia jest idealnym krajem do rozpoczęcia pracy w zawodzie fryzjera.

Kobiety również mogą się wybić w świecie fryzjerstwa, jak pokazała Sarah Hamizi z La barbière de Paris. Pracuje od 15 lat i zdobyła doskonałą reputację dzięki niesamowitym cięciom i nowoczesnym metodom.

Latynoskie sławy fryzjerstwa

W świecie łacińskim również istnieją niesamowite nazwiska w dziedzinie fryzjerstwa. Wielu fryzjerom udało się pozyskać ważnych klientów ze świata muzyki, którzy pomogli im rozwinąć karierę, zdobywając wielu zwolenników.

Jeśli jesteś fanem portorykańskiego rapera Bad Bunny'ego, nazwisko Luis "el Bori Barber" Rivera może być Ci znane. To właśnie ten fryzjer jest odpowiedzialny za wszystkie oryginalne stylizacje, które zaprezentował Bad Bunny, podkreślając niektóre z przypominających labirynty wzorów lub trójkąty produktów golarki.

Jego styl stał się tak popularny, że tysiące młodych mężczyzn przyjęło trend golenia głowy. El Bori Barber ma również innych znanych klientów, takich jak Nicky Jam, Maluma i Don Omar, których można znaleźć w sieci @elboribarber.

Innym znanym przedstawicielem barberingu jest Victor "Luxury Barber" Borrero, który na swoim Instagramie podzielił się następującymi informacjami @luxurybarber wiele zdjęć towarzyszących Daddy Yankee podczas jego tras koncertowych, aby zachować jego charakterystyczną fryzurę, powielaną również przez wielu młodych ludzi.

Z kolei miłośnicy wyglądu innych artystów, takich jak Brytiago czy Jay Álvarez, mogą szukać w sieciach @victorinostylogdzie można zobaczyć różne zdjęcia tych i innych piosenkarzy i raperów z cięciami wykonanymi przez Victorino Stylo.

Wyróżniają się także inne nazwiska, takie jak Marky Activity, fryzjer o argentyńskich nazwiskach Duki i C.R.O, czy Junior Núñez, który zajmuje się strzyżeniem Lenny'ego Tavareza, obaj mający szeroką sieć zwolenników.

Wszyscy ci słynni fryzjerzy nieustannie pracowali, aby osiągnąć tak wielką popularność, jaką cieszą się dzisiaj. Wielu z nich jest znanych artystom jeszcze zanim stali się gwiazdami, którymi są dzisiaj, a którzy pozostali wierni swoim zaufanym barbershopom.

Powiązane artykuły:

  1. Meble do salonu fryzjerskiego: Jakie meble do salonu fryzjerskiego wybrać na początek działalności?
  2. Niezbędne wyposażenie salonu fryzjerskiego dla nowego biznesu
  3. 5 kluczy do prowadzenia salonu fryzjerskiego w Meksyku

Story Page