Elektroporacja twarzy: prosta technika dająca niesamowite rezultaty

Klienci zawsze szukają miejsc, które oferują najnowsze techniki zabiegów na twarz, więc jeśli chcemy, aby nasze miejsce było ich ulubionym, musimy być na bieżąco ze wszystkimi trendami w świecie estetyki.

 

Elektroporacja twarzy to nowy proces, który wywołuje poruszenie wśród klientów , a tutaj wyjaśnimy wszystko na jego temat.

 

Co to jest elektroporacja twarzy?

Elektroporacja to proces, w którym pory skóry są otwierane za pomocą fal elektromagnetycznych. Dzięki temu zabiegi stosowane na skórę szybciej wnikają w głąb i docierają głębiej. Wspomniane wyżej fale elektromagnetyczne powodują zmiany w błonie komórkowej i porach skóry, które otwierają się w wyniku zwiększenia przepuszczalności skóry.

Elektroporacja twarzy jest również znana jako wirtualna mezoterapia, ponieważ nie wymaga użycia igieł ani zastrzyków. Jest to jedyna różnica między elektroporacją a konwencjonalną mezoterapią. Należy pamiętać, że tradycyjny proces polega na wstrzykiwaniu składników aktywnych bezpośrednio do środkowej warstwy skóry, co pozwala uzyskać lepsze rezultaty. Tradycyjna metoda wiąże się z większym ryzykiem, jest bardziej bolesna i może powodować siniaki po zastosowaniu.

Gdzie stosuje się wirtualną mezoterapię

Kolejną zaletą wirtualnej mezoterapii jest to, że jej zastosowanie nie ogranicza się do twarzy, ale można ją stosować również w różnych obszarach ciała, takich jak uda, pośladki czy brzuch .

Elektroporacja twarzy lub mezoterapia twarzy jest często stosowana w leczeniu takich problemów, jak wiotkość twarzy, zmarszczki mimiczne, a nawet w celu nadania skórze bardziej młodzieńczego wyglądu . Jednak gdy wykonuje się ją na ciele, zwykle ma ona na celu rozwiązanie problemów takich jak cellulit, zwiotczenie danego obszaru lub nadanie mu odpowiedniego kształtu.

Jeśli masz klienta, który skarży się na cienie pod oczami, worki pod oczami, cellulit lub miejscowy tłuszcz, którego chce się pozbyć, możesz polecić mu elektroporację twarzy.

Wyniki elektroporacji twarzy

Zazwyczaj, gdy wykonujemy zabieg estetyczny, potrzeba kilku sesji, aby zobaczyć rezultaty, ale w przypadku elektroporacji twarzy lub ciała rezultaty można zobaczyć nawet do 24 godzin po pierwszej sesji .

Dzięki wysokiej absorpcji, na jaką pozwala zabieg, bardzo łatwo jest zauważyć rezultaty już po kilku godzinach. Nie oznacza to, że potrzebna jest tylko jedna sesja, ważne jest, aby omówić z klientem, ile sesji zabiegowych będzie potrzebnych do osiągnięcia pożądanych rezultatów, ale zaleca się co najmniej 6 sesji, aby uzyskać długotrwałe rezultaty .

Korzyści i przeciwwskazania do stosowania elektroporacji twarzy

Znasz już proces elektroporacji twarzy i wiesz, że mezoterapia bezigłowa daje szybkie rezultaty. Poniżej znajduje się lista korzyści, dzięki którym możesz zacząć rozważać zaoferowanie tej usługi w swoim salonie kosmetycznym:

  • Jest to zabieg, który przynosi efekty w ciągu 24 godzin od zastosowania.

  • Jest to bezbolesne.

  • Jest to procedura, która może być dostosowana do obszaru ciała lub wyników, jakich oczekuje klient.

  • Może być stosowany jako terapia dla włosów.

  • Jest to bardzo wszechstronny, szybki i wygodny zabieg dla klientów.

  • Sesje są krótkie, trwają około 1 godziny każda.

  • Są one bardziej przystępne cenowo niż inne zabiegi na twarz.

Przeciwwskazania do stosowania mezoterapii wirtualnej są bardzo nieliczne, ale należy o nich pamiętać:

  • Nie jest to zabieg, który można stosować na klatce piersiowej.

  • Należy unikać stosowania go u osób z chorobami nowotworowymi, poważnymi chorobami dermatologicznymi lub w ciąży.

Niski koszt, niemal natychmiastowe rezultaty i niewielka liczba przeciwwskazań sprawiają, że elektroporacja twarzy to doskonały wybór, jeśli chodzi o wprowadzenie nowej specjalistycznej usługi do działalności firmy. W tym celu należy zainwestować w narzędzia pracy, szkolenia dla pracowników i można zacząć oferować je swoim najlepszym klientom.

 

Story Page