Stołek fryzjerski - mały, ale niezbędny w salonie fryzjerskim

Typowym wyposażeniem salonu fryzjerskiego jest krzesło połączone z myjnią, wózkiem i konsolą. Do listy powinniśmy dodać stołek fryzjerski, bez którego niektórzy fryzjerzy nie wyobrażają sobie swojej pracy. Jest to bardzo specjalne urządzenie, które może być dla nas korzystne, ale źle dobrane może również znacznie utrudnić naszą pracę.

Jak wybrać odpowiedni stołek?

Stołek fryzjerski jest nieodzownym czynnikiem zapewniającym wszystkim stylistom komfort pracy. Jego funkcja jest bardzo prosta - pozwala na cięcie i układanie włosów w pozycji siedzącej. Wybór odpowiedniego modelu może być dość skomplikowany. Ładny wygląd stołka fryzjerskiego nie powinien być na pierwszym miejscu podczas zakupu, ponieważ jego słaba funkcjonalność i niska jakość odbija się na codziennej pracy całego salonu fryzjerskiego.

Stołek zmniejsza zmęczenie i dyskomfort związany z wykonywaniem zawodu, a te dwa czynniki są zabójcami precyzji, która jest niezbędnym elementem do prawidłowego cięcia i stylizacji. Komfort i swoboda ruchów sprawiają, że fryzjer w pracy czuje się komfortowo i może skoncentrować się na samej pracy, a nie na swoich problemach z plecami czy bolącymi ramionami.

W ten sposób praca staje się dużo bardziej efektywna i nie ma potrzeby robienia przerw. Jest to ważne zwłaszcza w miejscach, gdzie jest dużo klientów i konieczne jest jak najszybsze uporanie się z kolejką. Aby zapewnić najwyższy komfort podczas pracy fryzjera, należy oczywiście wybrać indywidualny stołek fryzjerski. Istnieje jednak szereg kwestii uniwersalnych, które dadzą nam prawo sądzić, że ten stołek jest lepszy od innych podobnych produktów.

Skupmy się na jakości

Zakres cenowy dostępnych stołków fryzjerskich jest naprawdę szeroki. Stołek można kupić za niewielkie pieniądze, ale mogą być one również bardzo drogie, liczone nawet w tysiącach złotych. Najdroższe to przesada, ale najtańsze transakcje mogą być pułapką. Niska jakość i nie najlepsze materiały użyte do produkcji narzędzia fryzjerskiego spowodują nieestetyczny wygląd i słabą stabilność, więc zamiast komfortu będziemy mieli dodatkowy problem. Dobrym pomysłem jest wybór markowego narzędzia fryzjerskiego, na które będziemy mieli co najmniej gwarancję odpowiedniej jakości.

Story Page