Jak dobrać meble do salonu fryzjerskiego?

Gdy analizujemy ofertę rynkową, nie możemy nie dostrzec tego, że możemy wybierać wśród wielu różnorodnych mebli, które trafiają do salonów fryzjerskich.

Meble fryzjerskie 

Ich zadanie nie polega przy tym wyłącznie na ułatwieniu pracy fryzjerowi, producenci czuwają bowiem również nad tym, aby wspomniane meble charakteryzowały się maksymalną wygodą. Już podczas zakupu warto więc zwrócić uwagę na to, czy meble są estetyczne, może to bowiem mieć wpływ na sposób, w jaki nasz salon jest postrzegany przez klientów. Jeśli chcemy być pewni, że kupując meble podjęliśmy przemyślaną decyzję, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy sklepu internetowego. Jego strony często prezentują meble renomowanych producentów, a przemyślane kategorie często pozwalają nam na uzmysłowienie sobie, jakie są nasze potrzeby. Hurtownie często zatrudniają też doradców gotowych do niesienia nam pomocy, gdy nie wiemy, które z rozwiązań okaże się najbardziej wartościowe.

myjnie fryzjerskie Ayala

Producenci mebli fryzjerskich 

Wśród najbardziej znanych producentów specjalistycznych mebli do salonów fryzjerskich z pewnością wyróżnia się Avala, nie zaskakuje więc to, że meble z jej kolekcji często są postrzegane jako gwarancja tak niezawodności, jak i trwałości wykonania. Plusem wspomnianej firmy jest i to, że duży nacisk kładzie nie tylko na funkcjonalność, ale również na interesujący design, dzięki czemu salom nie tylko jest funkcjonalny, ale również sprawia wrażenie zaprojektowanego w funkcjonalny sposób. Przegląd tych mebli, które są nam niezbędne należy rozpocząć od fotela, salon fryzjerski powinien jednak zostać wyposażony również w hoker, konsolę oraz myjnię. Podczas pracy z pewnością przydadzą się też szafki i labory, pomocniki fryzjerskie i przynajmniej jeden wózek.

Myjnia fryzjerska 

Myjnia to mebel, któremu warto poświęcić chwilę uwagi. Musi być wykonana z materiałów wysokiej jakości, wskazane jest też zdecydowanie się na egzemplarz, który dysponuje wymiennym siedziskiem. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się w tym kontekście myjnia kompaktowa, choć w cenie są też modele bez wbudowanego fotela. Jeśli klient jest szczególnie wymagający, z pewnością spodoba mu się myjnia wyposażona w funkcję masażu wibracyjnego. Pozostałe wyposażenie salonu musi być ulokowane tak, abyśmy zawsze mieli do niego swobodny dostęp.

Story Page