Przegląd myjni fryzjerskich dostępnych na rynku

Gdy decydujemy się na zainaugurowanie działalności przez nasz salon fryzjerski, powinniśmy skoncentrować się nie tylko na dobrej lokalizacji, ale również na wyposażeniu lokalu i jego wyjątkowości. Tu szczególną uwagę należy przykładać do myjni fryzjerskiej, nie da się bowiem ukryć, że jest to nie tylko jeden z ważniejszych, ale i droższych elementów wyposażenia.

myjnie fryzjerskie Ayala

Co więcej, wybór myjni ma pewien wpływ na decyzję o zakupie innych elementów wyposażenia, myjnie wymagają bowiem podłączenia tak do bieżącej wody, jak i odpływu, co sprawia, że już na etapie wyboru lokalu trzeba zastanowić się nad tym, gdzie znajdzie się dla nich miejsce. Niektóre myjnie dostępne obecnie na rynku zwracają na siebie uwagę dlatego, że można je przyłączyć do instalacji wodno-kanalizacyjnych z podłogi. Jeśli nie chcemy wydawać aż tylu pieniędzy, dobrym rozwiązaniem z pewnością okaże się myjnia, którą da się podłączyć do znajdujących się w ścianie rur. Na pewno jednak nie da się jej zlokalizować na środku salonu lub tuż przy drzwiach wyjściowych.

Myjnia fryzjerska 

Znacznie lepszym rozwiązaniem wydaje się odgrodzenie jej od reszty pomieszczenia. Klient, którego głowa jest myta, zwykle znajduje się w pozycji, która pozwala mu wyłącznie na podziwianie sufitu. Zawsze można to zresztą wykorzystać, nic więc nie stoi na przeszkodzie temu, aby nad myjnią pojawiła się oryginalna grafika. Podczas analizy oferty producentów nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że myjnie oferuje się nam w różnych wariantach. Te najbardziej podstawowe znajdują się w towarzystwie propozycji zaawansowanych zwracających na siebie uwagę już choćby dlatego, że mają oryginalne kształty.

Producenci nie ustają zresztą w wysiłkach, których celem jest zaskoczenie odbiorców, możemy więc liczyć na rozwiązania wygodne tak z punktu widzenia klienta, jak i samego fryzjera, który jest odpowiedzialny za obsługę takiego urządzenia. Niektóre myjnie posiadają nawet fotele, które można wprowadzić w mikro-drgania, gdy więc myjemy klientowi głowę, ten może liczyć na dodatkowe doznania, jakie daje mu delikatny masaż. Jeśli liczymy na wielość tego rodzaju nowinek, powinni nas zainteresować producenci pochodzący z Włoch, choć i polscy wytwórcy potrafią mieć ciekawe pomysły.

Story Page