Myjnia fryzjerska i niezbędne akcesoria

Stanowisko do mycia 

Jest bardzo ważnym elementem w każdym salonie. Wyposażone jest ono w wygodny fotel z oparciem pod kątem, które kończyć się będzie już pod umywalką. Nad nim będzie się znajdować ceramiczna albo też plastikowa umywalka, która ma mieć taki kształt, że będzie można komfortowo myć głowę.

myjnie fryzjerskie Ayala

W codziennej pracy konieczne są również różne sprzęty elektryczne takie jak suszarki, maszynki elektryczne, lokówki czy też prostownice. Suszarka stojąca specjalistyczna to taki element, który jest wykorzystywany do suszenia włosów przez nakładanie na głowę klienta. Suszy szybciej i sprawniej nakręcone na wałki włosy. Suszarka ręczna to element podstawowy oczywiście w każdym salonie, będzie dobrze, jeśli będzie to taki element, który będzie oczywiście funkcjonował sprawnie. Dlatego należy wybierać odpowiednią znaną firmę, która zagwarantuje dużą moc i jakość. Można także szukać takiego urządzenia, które będzie oczywiście dawało nam również możliwości modelowania różnych rodzajów włosów.

Sprzęt fryzjerski 

Maszynki elektryczne służą do strzyżenia i wygalania partii włosów. Jeśli ma ona odpowiednio dużą moc będzie mogła poradzić sobie nawet z grubymi włosami. W przypadku markowych sprzętów mamy także możliwość regulowania długości strzyżenia włosów dzięki temu, że są tam wymienne nasadki. Lokówki będą służyć do szybkiego modelowania włosów. Powinny również mieć odpowiednią moc przynajmniej na poziomie 650 W oraz regulację temperatury. Występować będą one w różnych wielkościach w zależności od tego jaka będzie średnica inne będzie zastosowanie. Płytki cieńsze pozwalają na modelowanie krótkich włosów. Lokówka z wymiennymi nasadkami pozwala nam również na to, że uda się uzyskać odpowiednie, zróżnicowane kształty.

Lokówko – suszarki mają również formę hybrydy dwóch sprzętów, które są ze sobą mocno połączone i używane będą również na mokrych włosach. Wydmuchiwane z wnętrza ciepłe powietrze będzie skutecznie przyspieszać między innymi wykonywanie modelowania takiego włosa. Obecnie płytki do nagrzewania wykonywane są z różnych materiałów. Najlepsze jakie obecnie są to te, które mają dodatkowo jonizację dodatkową, która będzie chronić nas przed elektryzowaniem się włosów. To bardzo istotna kwestia, na którą trzeba będzie zwracać, ponieważ dzięki temu wykonywanie konkretnych zadań będzie łatwiejsze i jednocześnie posiadane możliwości także będą rosły.

Story Page