Meble fryzjerskie - jak wybrać te właściwe?

Co powinno być naszym głównym wyznacznikiem przy wyborze mebli do salonów fryzjerskich? Przeglądając oferty i katalogi producentów mebli możemy mieć spory problem z ich wyborem, wśród ogromnej ilości projektów, kolorów i stylów, które są obecnie dostępne. Jak to możliwe, aby wybrać coś wyjątkowego dla nas, co pomoże w osiągnięciu sukcesu i przyczyni się do jego popularności?

Zacznijmy od tego, że meble fryzjerskie oprócz pięknego i eleganckiego wyglądu, powinny charakteryzować się również wysokim komfortem pracy dla fryzjera i klienta. Muszą być praktyczne i wygodne. Nie mogą powodować dyskomfortu, drętwienia ciała czy innych nieprzyjemnych doznań. Musimy pamiętać, że zadowolenie klienta zależy od wielu czynników, nie tylko od efektu końcowego pracy fryzjera. Nawet najpiękniejsze fryzury nie zrobią odpowiedniego wrażenia, jeśli zostaną wykonane po długim czasie siedzenia w niewygodnej pozycji lub na twardym siedzisku.

Bardzo ważne jest, aby klient od pierwszego wejścia do salonu fryzjerskiego czuł się dobrze i swobodnie, co przyczyni się do wzrostu jego zadowolenia i dobrego samopoczucia. Spowoduje to, że będzie chciał do nas wrócić ponownie i ponownie zostawić pieniądze. Co więcej, będzie polecał nasz salon swoim znajomym. W salonie fryzjerskim znajduje się kilka kluczowych mebli, które szczególnie wpływają na komfort i wygodę klienta, takich jak: fotel fryzjerski, myjka fryzjerska, taborety fryzjerskie oraz konsola. Dziś skupimy się na fotelu i taboretach.

Fotel fryzjerski powinien być praktyczny i estetyczny. Dopasowany stylem do charakteru całej aranżacji salonu fryzjerskiego, ważny jest również jego kolor. Większość salonów stawia na dość ciemne kolory lub idealnie jasne, ponieważ jest to najłatwiejszy sposób na wkomponowanie ich w niemal każdy wystrój. Nawet jeśli zmienimy kolor ścian czy nałokietników, to zwykły fotel w stonowanych kolorach zawsze będzie pasował. Oczywiście, żaden fotel fryzjerski nie jest wieczny i na przykład po jakimś czasie biały będzie brudny, a ciemny się odbarwi. Ale w międzyczasie właściciel zakupi nowy model, poprzez wygodę, jaką zapewni klientom i fryzjerom.

Najpopularniejsze wybierane fotele fryzjerskie to te z regulacją wysokości, zazwyczaj wyposażone w pompę hydrauliczną lub gazową, która bardzo upraszcza regulację. Fotele nie są tanie, jest to zazwyczaj bardzo poważny wydatek. Warto jednak w nie zainwestować, ponieważ będą dobrze wpływać na odczucia klientów.

Okazało się, że są one doskonałym rozwiązaniem dla fryzjerów. Wiadomo, że każdy fryzjer większość dnia pracuje na stojąco, a więc najbardziej obciążone są nogi i kręgosłup. Taborety fryzjerskie pozwalają fryzjerom usiąść podczas pracy i tworzyć na naszych głowach nowe arcydzieła. Taborety te posiadają regulowaną wysokość, którą łatwo jest zmienić i dopasować. Oferta jaką prezentujemy na stronie internetowej posiada szeroką gamę modeli, które będą pasowały do każdego wnętrza.

Story Page